Не стрибають, однак носять сукні: тернополянка Наталія Торопова робить особливих зайців

Талановита тернополянка Наталія Торопова своїми руками пошила креативні іграшки – зайчики, які стали відмінною окрасою будинку.

Як розповіла дівчина, саме покупка однієї іграшки надихнула умілицю взятися за створення хвостатої краси.

— Викрійка в мене – стандартна для всіх зайчиків. Якось придбала зайця з тканини, який дуже мені сподобався. Обережно розпорола його, вималювала його деталі. Ось так у мене і вийшов викрій, який довелося трішки обрізати, адже був завеликим. Аби зробити виріб, першочергово  використовую викрійку, за допомогою якої вирізаю потрібні мені шматки тканини. Щодо зайців, то вони в мене дуже схожі між собою, проте за окремими деталями їх таки можна відрізнити. Наприклад, колір банта, одяг чи тканина може бути іншою. Наповнюю свої іграшки холофайбером або сентипоном. Очки та ротик зайчиків вишиті з ниток, а носики – декоративні ґудзики. Пошила вироби із тканини фліс світлих кольорів, — розповіла умілиця.

Дівчина зазначила, що поки що виготовила лише три зайчики, проте на цьому не буде зупинятися. Тож можна сподіватися, що дім тернополянки через певний час поповнять нові вухаті друзі, – пишуть Тернополяни.

viber_image_2019-04-04__17.30.14678.jpg

viber_image_2019-04-04__17.30.15цуке.jpg

Коментарі вимкнені.