Небайдужий тернополянин доказав шахрайство волонтерів у маршрутках

Волонтера без відповідних документів впіймав тернополянин в одному з маршрутних автобусів міста.

За словами мешканця обласного центру, в мікроавтобус, який курсує за 22 маршрутом, зайшов чоловік зі скринькою для пожертв. Він повідомив, що є представником однієї з благодійних організацій та збирає гроші на лікування дитини. Коли волонтера попросили пред’явити документи, він показав папери без жодних вихідних даних. Один з пасажирів маршрутки наказав волонтеру вийти з транспорту та викликав міліцію.

Так званого представника благодійної організації правоохоронці попросили пройти у відділок. При перевірці з’ясувалося, що в нього немає жодних документів, що посвідчують особу, відсутній нотаріально-завірений документ, який дозволяє займатися благодійною місією та лише копія статуту організації. Посвідчення волонтера, роздруковане на форматі А-4, з вклеєною абияк фотографією та обмотане клейкою плівкою. Довідка про хворобу дитини та заява матері без будь-яких вихідних даних.

Правоохоронці вилучили у волонтера усі документи та скриньку для пожертв. Після того, як вони з’ясують правомірно чи ні чоловік займається благодійними зборами, буде вирішена його подальша доля.
Нагадаємо, що в управлінні транспорту заборонили волонтерам збирати гроші у маршрутних автобусах. Виконання цієї заборони покладене на водіїв маршрутного транспорту.

Коментарі вимкнені.