Нелегали – біль Тернопільщини

Випивку наливали нелегальні бармени. А на кухні господарювали неоформлені кухарі та посудомийки, такі ж продавці торгували у населених пунктах Тернопільського району. Лише протягом одного дня представники робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення Тернопільської районної держадміністрації, до якої входять тернопільські податківці, виявили 5 трудових нелегалів.
Цього разу було проведено виїзну перевірку трьох суб’єктів підприємницької діяльності, які провадили діяльність у сфері ресторанного господарства та торгівлі, на території Велико-Березовицької селищної та Острівської сільської рад.
Загалом, з початку року фахівцями управління оподаткування фізичних осіб Тернопільської об’єднаної ДПІ виявлено 16 необлікованих найманих працівників, з якими роботодавці вже уклали трудові відносини відповідно до законодавства. Однак, такі бізнесмени будуть знаходитись у зоні податкових ризиків і перебуватимуть під пильним оком податківців і надалі, – повідомляє прес-служба Відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об’єднаної ДПІ.

Коментарі вимкнені.