Неповнолітні хлопці з Тернопільщини обікрали свою ж церкву, у якій прислуговували

Злодії винесли з сільської церкви 41 тисячу гривень, тисячу триста євро та вісімсот доларів США. Гроші громада збирала на ремонт храму.

Повідомлення про крадіжку з церкви  надійшло у чергову частинуЧортківського райвідділу міліції від сільського голови села Товстеньке. Він розповів, що невідомі проникли в приміщення святині та викрали звідти усі гроші. На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група.

За словами начальника місцевого райвідділу міліції Валентина Юрчака, правоохоронці відпрацьовували та перевіряли усіх. Причетними до крадіжки виявилися двоє неповнолітніх місцевих мешканців.

Хлопці в минулому році закінчили школу. Обоє навчалися в місцевому профтехучилищі. Вони зізнаються, що до злочину готувалися майже місяць. Де зберігаються гроші знали, оскільки один з них впродовж кількох років прислуговував в цій церкві.

Пішли до храму ввечері, викрутили навісний замок та вибили двері. Знайшовши кусок заліза, підважили дверцята сейфу.

Скільки взяли грошей, хлопці не рахували, а одразу поїхали їх витрачати. Вони не очікували, що правоохоронці вийдуть на них, оскільки спробували знищити сліди злочину, засипавши все перцем. Таку методику, кажуть юнаки, побачили у кіно.

Крадіжка грошей із храму шокувала місцеву громаду. Люди не могли уявити, хто і для чого заліз у святе місце. Дехто вважав, що це заїжджі злодії.

Витратити усе вкрадене хлопці не встигли. Їх впіймали правоохоронці. На сьогодні неповнолітні перебувають під домашнім арештом.

Подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 185 частиною 3 ККУ – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому.

Коментарі вимкнені.