Незалежно від мети проходження ЗНО, учні цієї школи Тернополя виконуватимуть завдання з англійської у повному обсязі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 09.11.2017 № 1459 випускники Тернопільської спеціалізованої школи №3 із поглибленим вивченням іноземних мов, які проходитимуть ЗНО з англійської мови, будуть виконувати тести, які міститимуть завдання профільного рівня складності, що відповідає рівню В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Оскільки, на кінець 11 класу учні спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов повинні досягнути рівня В2 з основних видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, письма, говоріння), випускники школи №3 виконуватимуть тестові  тільки завдання рівня В2. Незалежно від мети проходження ЗНО (для вступу до вищого навчального закладу України чи вибору англійської мови як предмета ДПА), учні будуть виконувати завдання у повному обсязі. Про це йдеться на офіційному сайті школи №3.

У 2018 році до сертифікаційних робіт з іноземних мов додано нову частину – «Аудіювання».

З метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, а також, щоб ознайомити майбутніх учасників із структурою тесту, УЦОЯО опубліковано демонстраційні варіанти зошитів з англійської та інших іноземних мов, примірники бланків для перенесення відповідей, а також зразки аудіотекстів до частини «Аудіювання».

Зразки зошитів та аудіотекстів розміщено у розділі «Предмети ЗНО» у підрозділах «Завдання сертифікаційної роботи» з предметів: англійська мованімецька мовафранцузька мова. Ознайомитися з демонстраційними варіантами тестових зошитів можна, відкривши зошит у форматі pdf.

Майбутні учасники тестування також мають можливість прослухати фрагменти текстів частини «Аудіювання» та потренуватися у виконанні завдань. Аудіофайл можна відтворити безпосередньо у підрозділі «Завдання сертифікаційної роботи» або на каналі YouTube.

Коментарі вимкнені.