Ніхто не сховається – Тернопіль під пильним прицілом

У Тернополі встановили ще три веб-камери – по вул.Сагайдачного – пам’ятник І.Франку та сцена, на зупинці гром. транспорту “ПТУ №2” (вул.Текстильна, 6а)  та зупинка гром. транспорту “вул.Б.Лепкого” (вул.Тарнавського, 15а) 

А всього в місті їх уже майже сімдесят.

Тернополяни та мешканці різних куточків планети тепер мають змогу переглядати файне місто у багатьох ракурсах. Всі веб-камери працюють в онлайн режимі та дають змогу спостерігати цілодобово за тим, що відбувається в режимі реального часу.

Камери встановлені в місцях концентрації ДТП, великих площах міста, а також біля нічних розважальних закладів та магазинів. Завдяки спеціально створеному інтернет-порталу http://webcam.te.ua/ кожен бажаючий може у режимі он-лайн переглядати відео з камер.

Даний проект реалізований спільно Тернопільською міською радою (в особі Комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”), провайдерами телекомунікацій “БіттерНет” та “Колумбус”, компанією “Нексус”, маркетинговим центром “Далі”. Сайт надає можливість вільного он-лайн перегляду частини публічних камер СЦВМТ, кількість котрих постійно збільшується.

Коментарі вимкнені.