“Креатор-Буд” під прицілом прокуратури

Тернопільський міжрайонний природоохоронний прокурор подав позов до Тернопільського міськрайсуду в інтересах Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства та ДП «Тернопільське лісове господарство» до відомого тернопільського забудовника з вимогою розірвати договір та повернути земельну ділянку лісовому господарству

З’ясовано, що відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 04.09.2013 року тернополянин отримав лісову ділянку, площею 0, 3290 га у довгострокове тимчасове користування терміном на 49 років для рекреаційних цілей (організація місця відпочинку). Ця ділянка знаходиться у постійному користуванні Державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» та розташована на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля».
За умовами договору, укладеного між тернополянином та лісовим господарством , користувач не може проводити на лісовій ділянці капітального будівництва та рубок дерев. В порушення умов договору на земельній ділянці, переданій у користування, упродовж квітня-березня 2014 року зрубано дерева та за допомогою спеціальної техніки знято верхній родючий шар ґрунту, площею 0, 134 га. До суду надіслано обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за цими фактами. За вчинення даного злочину до кримінальної відповідальності суд притягнув виконувача робіт ПП «Креатор-Буд».
Зважаючи на те, що відновити становище, яке існувало до порушення користувачем умов договору, можливо лише шляхом розірвання даного договору в судовому порядку та повернення земельної ділянки у користування ДП «Тернопільське лісове господарство, прокуратура подала відповідний позов, який зараз перебуває на розгляді у Тернопільському міськрайонному суді.

Коментарі вимкнені.