Адвокат “тризубівців” просить БЮТ взяти під особисту поруку затриманого активіста Василя Лабайчука

Правозахисник Віктор Ніказаков просить керівників фракції БЮТ в парламенті взяти під особисту поруку затриманого активіста ВО „Тризуб” Василя Лабайчука, – повідомляє Gazeta.ua. Таким чином він намагається “врятувати його від тортур, залякувань та принижень”. Сьогодні він надіслав листа голові фракції – Івану Кириленку та його заступникам.

За словами Ніказакова, “тризубівців” спеціально утримують під арештом, таким чином проводячи показову політичну розправу над ними.

“31 січня Апеляційний суд Запоріжжя мав розглянути мою апеляцію стосовно обрання запобіжного заходу – утримання під вартою Лабайчука. Я спеціально приїхав на засідання з Києва, однак воно завершилося навіть не розпочавшись. Судді заявили, що їм потрібні додаткові дані. Проте суть справи так і не обговорювалася, а попередньо вони не повідомляли про необхідність тих чи інших даних”, — розповів правозахисник.

Адвокат “тризубівця” вважає, що життя і здоров’я його підопічного перебуває під загрозою.

“Важко передбачити дії тих, хто намагається отримати від Лабайчука якісь відомості про причетність його до міфічних “терактів” та “воєнізованих формувань”, — пише правозахисник у своєму листі “бютівцям”.

Адвокат нагадує, що до його підопічного вже застосовувалися тортури. Раніше правоохоронці морили його голодом.

-1 thoughts on “Адвокат “тризубівців” просить БЮТ взяти під особисту поруку затриманого активіста Василя Лабайчука

  • 11:00 | 1.04.2015 о 11:00
    Permalink

    Нічого не змінилося. Правоохороні органи та суди методів своєї роботи не змінили і змінювати не збираються.

Коментарі вимкнені.