Ані Лорак розлучається зі своїм турком – подруга співачки

Кароліна ухвалила остаточне рішення про те, щоб розлучитися зі своїм чоловіком і батьком своєї дитини, інформує, – пивідомляє ЕКСПРЕС.

Останнім часом ходять наполегливі чутки про розпад сім’ї Ані Лорак та її чоловіка-бізнесмена Мурата Налчаджіоглу. Як стверджують пліткарі, Мурата дуже часто бачать в нічних клубах Києва в оточенні довгоногих дівчат. При цьому чоловік не встигає приділити увагу своїй другій половині: свій 33-річний день народження Ані відзначала одна, в Москві.

«Ані Лорак починає дізнаватися все про чоловіче віроломство. Її шлюб з турком Муратом тріщить по всіх швах, не витримала випробування красива байка, що він бізнесмен, альфонс альфонсом, класичний типаж, шлюб на шляху до катастрофи. Добре, друг Філіп К. поруч », – розставив “крапки над і” колумніст і телеведучий Отар Кушанашвілі.

Однак сама Ані не вірила в нещирість чоловіка. Навіть фотографії, на яких Мурат знаходиться в оточенні сексапільних дівчат Ані Лорак не вважає доказом його невірності. Але те, що в сім’ї дійсно не добре, розповіла подруга співачки. За її словами, Кароліна ухвалила остаточне рішення про те, щоб розлучитися зі своїм чоловіком і батьком своєї дитини.

Дівчина зазначила, що шлюборозлучний процес відбудеться в найближчий час. Ніхто з подружжя не дає жодних пояснень і коментарів з приводу того, що відбувається в їхніх стосунках і про те, що очікується розлучення. Єдине, що каже зірка, що вона серйозно вирішила поставити крапку. В даний час інформація до преси доходить лише через подруг виконавиці. У спілкуванні з журналістами Ані Лорак таки воліє відмовчуватися.

-1 thoughts on “Ані Лорак розлучається зі своїм турком – подруга співачки

  • 16:40 | 9.11.2011 о 16:40
    Permalink

    “Добре, друг Філіп К. поруч” – а при чім тут цей….? 🙂

Коментарі вимкнені.