Бандера і Шухевич стали почесними громадянами Теребовлі

Сьогодні Теребовлянська міськрада присвоїла звання “Почесний Громадянин міста Теребовлі” Степану Бандері і Роману Шухевичу.

Крім того, були розглянуті питання, що стосуються житлово-комунального господарства; прийнято низку політичних заяв і звернень, серед яких – звернення депутатів Теребовлянської міськради до президента Віктора Януковича, Верховної Ради, Генпрокуратури “з приводу політичних репресій в Україні”, до Президента, ВР, ГПУ і посольства РФ з приводу “обмеження культурних та національнихніх прав українців в Російській Федерації” тощо.

Аналогічні звернення прийняв днем раніше Теребовлянська районна рада, яка, крім уже згаданих, ухвалила рішення “Про звернення депутатів Теребовлянської райради до Президента Януковича, Верховної Радо, Кабінету Міністрів з приводу тиску на Українську Православну Церкву Київського Патріархату”.

Депутати міськради затвердили положення про присвоєння звання “Почесний Громадянин міста Теребовлі”. З ініціативи фракції ВО “Свобода” у Теребовлянській міській раді та районної Спілки політв’язнів і репресованих міськрада присвоїла звання “Почесний Громадянин міста Теребовлі” Степану Бандері, керівникові Організації Українських Націоналістів (посмертно) і Роману Шухевичу, головнокомандуючому Української Повстанської Армії, генерал-хорунжому (посмертно), повідомляють Подробности.

Коментарі вимкнені.