Facebook чекає крах? Мільйони користувачів залишають соціальну мережу

Соціальна мережа Facebook з 600 мільйонами користувачів по всьому світу переживає не найкращі часи – мільйони людей відмовляються від її використання через страх використання їх конфіденційних даних.

Вперше на Facebook відзначено різке зниження користувачів – люди масово починають видаляти свої сторінки з популярної в усьому світі соціальної мережі.  Особливо це торкнулося США і Канади.

За словами американського Інтернет-психолога Грема Джонса, користувачам не тільки набридло, що їх можна «відстежити» з соціальних мереж, але їм також стало просто «нудно» користуватися одним і тим же сервісом, вони хочуть чогось нового.

Як би там не було, схоже амбіційним планам засновника Facebook Марка Цукерберга (52-й найбагатша людина на Землі) – досягти 1 мільярда користувачів – не судилося збутися.

За місяць 6 мільйонів американців видалили свої акаунти з Facebook – рекордне падіння відвідуваності.

Крім того, від використання соціальності мережі відмовилося 1,5 мільйона канадців, 100 тисяч росіян, норвежців і британців.

У той же час завдяки збільшенню користувачів з Мексики і Бразилії, які очевидно не сильно турбуються за конфіденційність свого приватного життя, Facebook ще вдається залишатися самою відвідуваною соціальною мережею в світі.

Щоправда чи надовго поки ніхто не береться прогнозувати, – пише СВІТ24.net.

Коментарі вимкнені.