Хоптяна впіймали на брехні

Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний стверджує, що викрив обман голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Мова про наміри керівника області скоротити штат облдержадміністрації, які він озвучив ще на початку року, – пише 0352.com.ua.

Втім, стверджує Василь Деревляний, жодних скорочень чиновників не відбулося. Як доказ нардеп навів відповідь на його запит за підписом заступника голови облдержадміністрації-керівника апарату Юрія Желіховського.

«Як було у штаті 600 працівників, так і залишилося 600. Це свідчить, що усі заяви керівництва облдержадміністрації по скорочення штату, про бажання скоротити витрати – все це звичайнісінький обман. Ось так вони переживають за жителів області», – сказав Василь Деревляний.

Нагадаємо, численні розмови про оптимізацію штату виконавчих органів влади точилися на початку року. Ці наміри озвучували як на найвищому державному рівні, так і керівниками облдержадміністрацій. В середньому планували скоротити 30% чиновників.

А Валентин Хоптян у лютому 2011 року навіть заявив про намір скоротити чисельність окремих управлінь ТОДА на 70%.

«У нас є управління туризму, в якому працює 13 чоловік. Є управління, немає туризму. Є управління зовнішньо-економічних зв’язків та інвестицій. Є зв’язки, нема інвестицій. Тому там не буде лише на 30% скорочено. В середньому по області ми вийдемо на цей показник, але десь буде і 50-60% скорочень, і 70%», – попереджав тоді Валентин Хоптян.

Коментарі вимкнені.