«Хутір Розбещених Душ» в Тернополі

31 березня в Тернополі відбудеться презентація книги « Хутір Розбещених Душ»  в книгарні «Є» (вул. Валова, 7-9) від сестер Черніньких .  Початок о 18.00.

Сестри Олена та Юлія Чернінькі народились у творчій сім’ї: батько – художник, мати – музикант, бабуся і дідусь – театральні актори. Змалечку дівчата були оточені творчими людьми й богемною атмосферою. Любов до мистецтва прогресувала в сестрах з року в рік у всіх напрямках: музика, література, хореографія, живопис, фотографія… Тому не дивно, що Олена, закінчивши Львівську комерційну академію, дуже швидко зрозуміла, що професія економіста – не для неї. Згодом вона закінчила ЛНУ ім.І.Франка (факультет культури та мистецтв), а після кількарічної праці артистки у Національній академічній хоровій капелі України «Трембіта», захопилась фотомистецтвом, відкрила у центрі Львова фотомайстерню.

-У кожній людині, на яку дивлюся через об’єктив фотоапарата, – зізнається Олена, – вбачаю героя чи героїню ймовірної книги, картини, кінострічки або історичного персонажа.

Юлія Чернінька 2005 року закінчила факультет культури та мистецтв ЛНУ ім.І.Франка та декілька років пропрацювала на посаді артистки в капелі «Трембіта». Зараз вона знову навчається на кафедрі журналістики ЛНУ ім.І.Франка .  Юлія захоплюється та пише поезію. Вважає, що у вірш, найкраще,  можна вкласти потужні переживання та душу автора.

Писати романи сестри Чернінькі почали давно. «Хутір Розбещених Душ» – їхня перша книга, що вийшла з друку у Літературній Агенції «Піраміда».

Роман написаний в стилi буффонадноi мiстики i присвячений життю наших сучасникiв – жителiв мiста Л.. Вiн висвiтлюe зганебленi свiтогляди та потерту буденність нашого суспiльства, яке губить не тiльки гiднiсть, але й життя людей. Читач непомiтно зазирне у кватирки до рiзних верств населення, а також з острахом побачить iнший паралельний свiт. Свiт, який знаходиться десь поряд з нами. Моторошний край вiчного каяття та забуття…

-1 thoughts on “«Хутір Розбещених Душ» в Тернополі

  • 11:51 | 26.03.2011 о 11:51
    Permalink

    769 кб для веб-малюнку – забагато, довго вантажить сторінку. жміть, а?

Коментарі вимкнені.