Консульство Польщі у Львові допоможе Тернополю?

16 травня міський голова Тернополя відвідав Львів, де взяв участь у відкритті нового приміщення Генерального Консульства Республіки Польща.

– Оскільки в Тернополя з містами Польщі досить тісні стосунки – Міністерство закордонних справ Польщі розглядало можливість відкриття консульства у Тернополі, – каже Сергій Надал, – Але, на превеликий жаль, попередня влада нашого міста запропонувала такі умови, що поляки відмовились від даного задуму.

Відкриття нового консульства Республіки Польща у Львові, на думку мера, – черговий крок у співпраці наших народів. Польща і Україна сьогодні демонструють всьому світу взірець співпраці, взаємної підтримки і дружби, попри непросту історію.

– Наше місто має власну дуже цікаву історію співпраці з польськими містами. Тернопіль має таких партнерів та побратимів, як Тарнув, Хожув, Ельблонг та Радом. Ми співпрацюємо з Катовіцами, Краковом, Любліном. Наші делегації неодноразово були в цих та багатьох інших містах, говорить мер, – Друзі поляки, представники урядів цих міст були у нас. І у нас завжди є чому повчитись одних в одних. Інтерес завжди є взаємним.

Сергій Надал переконаний, що відкриття Консульства сьогодні – вагомий крок на шляху зміцнення і поглиблення наших відносин.

Кароліна Говірка

Коментарі вимкнені.