Медпрацівникам підвищать зарплату на 60%

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про деякі заходи підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз», – про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Проект акта був розроблений з метою поліпшення умов оплати праці та соціального забезпечення медичних працівників-фтизіатрів.

Зокрема, передбачено встановити медичним працівникам і професіоналам з вищою немедичною освітою, допущеним до медичної діяльності, спеціалізованих установ охорони здоров’я та структурних підрозділів закладів охорони здоров’я, що здійснюють діагностику туберкульозу та надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на заразну форму туберкульозу, – підвищення посадових окладів з 30% до 60% у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці і ввести нову надбавку за тривалість безперервної роботи в розмірі до 60% посадового окладу.

Для тих, хто надає лікувально-профілактичну допомогу хворим на активну форму туберкульозу – передбачається зберегти підвищення посадових окладів на 30% у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці і ввести нову надбавку за тривалість безперервної роботи в розмірі до 40 % посадового окладу.

Реалізація постанови буде здійснюватися в межах видатків, передбачених на ці цілі в бюджетах усіх рівнів.

Коментарі вимкнені.