Міську раду чекає масштабне скорочення?

Кадровий склад міської ради може значно зменшитись, – пише газета “Номер один”. У зв’язку з економією коштів штат працівників органу місцевого самоврядування може скоротитися щонайменше на 10%.

У відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ повідомляють, що говорити про скорочення працівників наразі рано. Бюджет затверджений до кінця року, тому до  цього часу всі працюватимуть без змін. Далі усе залежатиме від нового бюджету на 2012 рік та від того, наскільки профінансує окремі напрямки державний бюджет.

За словами начальника відділу зв’язків з громадськістю Катерини Калуш, цього року ряд напрямків були недофінансованими. Суми надходжень з державного бюджету на рівні минулого року, водночас значно зросли витрати на енергоносії, заробітну плату тощо. Також міська рада власними зусиллями утримувала недофінансовані державою установи. Якщо цього року сума, виділена з державного бюджету, не збільшиться (а вона, за попередніми даними, зменшилась у порівнянні з минулим роком), то такий варіант розвитку подій цілком реальний. Однак Катерина Калуш наголосила, що говорити, коли саме прогнозують скорочення штату і яку кількість працівників заплановано звільнити, наразі рано.

 

Коментарі вимкнені.