На честь Шухевича стрілятимуться за 500 гривень

25-26 червня відкритий турнір Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича» з нагоди Свята Молоді.  Організатори: Пейнтбольний клуб: «Легіонер» та ТОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».
Мета: Кубок присвячений до дня народження головного командира УПА Р. Шухевича, популяризація здорового способу життя, відзначення дня молоді.
В турнірі може взяти участь будь яка команда яка подасть зголошення до 24 червня до 16:00 та сплатить організаційний внесок в розмірі 500 грн. Кількість гравців в команді 5 чоловік та один-два запасні.
Турнір почнеться 25 червня об 11:00. Всім командам, які зголосяться треба прибути до 10:00 на місце проведення та зареєструватися. Турнір буде проводитися за круговою системою (кожна команда буде грати з усіма іншими до двох перемог). За результатами кругового туру переможцем буде та команда яка набере найбільше балів при однаковій кількості балів вище місце має та команда, що здобула більше перемог в рандах. Якщо буде заявлено 6 та більше команд буде сформовано дві групи, з кожної групи перша команди виходять на першу за 1-2 місце, і так ділі.
Маску та пейнтбольний маркер забезпечують організатори, одяг команди забезпечують самі.  Бали нараховуватимуться так: перемога 3 бали, поразка 0. Принцип гри: захопити прапор суперника і занести на свою базу.

Координати організаторів:
Богдан Яремко 8097 9791945, bohdan20@ukr.net

Коментарі вимкнені.