На Тернопільщині міліціонери затримали школяра-вимагача

Сто сорок американських доларів, двісті гривень – саме стільки віддав старшокласникові на рік молодший учень Бучацької гімназії.

Як розповів перший заступник начальника Бучацького райвідділу внутрішніх справ Василь Пресунько,  до них із заявою звернулася матір семикласника. Жінка повідомила, що її син став жертвою вимагача.

Міліціонери провели перевірку і з’ясували: восьмикласник заради наживи протягом місяця вимагав у молодшого школяра гроші. Спочатку забирав то п’ять, то десять гривень, відтак «тарифи»  зросли – лиходій наказав приносити вже по п’ятдесят гривень. Та одного разу неповнолітній зловмисник побачив на шиї у гімназиста золотий ланцюжок. Довго не роздумуючи, почав вимагати прикрасу. Але семикласник став проситися, мовляв, побачать мама з татом, що я їм скажу.  Лиходій швидко знайшов альтернативу – неси викуп за ланцюжок грошима.

Хтозна, скільки б ще тероризував неповнолітній молодшого школяра, якби батьки не помітили, що дитина зі сховку витягнула двісті гривень та сто п’ятдесят американських доларів.

Зупинити злочинне діяння неповнолітнього  допомогли міліціонери. Вирішується питання про порушення кримінальної справи, – повідомила “Погляд” прес-служба УМВСУ в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.