На Тернопільщині “Наша Україна” і УНП “лягли” під владу?

Фактичне введення режиму в Україні торкнувся й Тернопілля. Маневрування депутатів під владне крило притаманне не лише Верховній Раді України, а й органам місцевого самоврядування.
Про це свідчить хід сесії Тернопільської районної ради, пленарне засідання якої відбулось сьогодні, 13 жовтня 2011 року.
На розгляд депутатів внесено пропозицію підтримати заяву Комітету опору диктатурі з приводу винесення вироку Юлії Тимошенко. Заява підписана представниками усіх опозиційних партій.
Однак, голосування відразу показало, хто ще залишається в опозиції. Свої голоси за заяву віддали представники ВО «Батьківщина, Фронту змін та ВО «Свобода». Фракції Партії Регіонів, Нашої України та Української народної партії солідарно не підтримали текст заяви.
Напередодні голосування голова районної ради Василь Дідух особисто закликав не підтримувати рішення у зв’язку із тим, що позиція Віктора Ющенка є зовсім іншою.
В результаті рішення не прийнято, повідомляє Інформаційний простір

-1 thoughts on “На Тернопільщині “Наша Україна” і УНП “лягли” під владу?

 • 14:58 | 13.10.2011 о 14:58
  Permalink

  А проституткам пофіг під кого лягати, аби платили. А Дідух – свиняче рило…

 • 08:33 | 14.10.2011 о 08:33
  Permalink

  Як раз Дідух і нормальна людина, а партія батьківщина це наволоч, алкашня і зрадники. На тернопільщині як раз і НУ зібрала найкращих людей і керівників. І все правильно вони роблять. Я теж протів Тимошенко. ЇЇ давно треба було садити, а тепер через неї в нашої країни ох які проблеми. Потрібно навчитися адекватно оцінювати ситуацію і вони це зробили.
  А так звана опозиція це хто? партія “батьківщина” за яку сама Юля просила в тернополі не голосувати?????

Коментарі вимкнені.