Олексій Кайда на 7 тис. грн закупив меблів для дитячого будинку ”Малятко”

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, 39 років, на частину своєї зарплати — 7 тис. грн — закупив меблі для дитячого будинку ”Малятко” в обласному центрі. Це два комплекти шаф з антресолями.

— Завіз їх перед святом Миколая. Наступного разу придбаю комп’ютер, медичне обладнання, — розповідає Кайда. — Хочу особисто брати участь у різних соціальних проектах. Бо інакше треба було би просити підтримки у підприємців, а вони хотіли би щось отримати натомість. А так щомісяця витрачатиму на благочинність власні кошти.

Депутати Тернопільської облради 9 грудня проголосували за надбавку до зарплати своєму голові 90% окладу. Також передбачене щомісячне преміювання — 60%. Відколи Кайда прийшов на посаду у березні 2009-го, добровільно відмовився від усіх надбавок і доплат.

— Раніше я отримував п’ять тисяч гривень з копійками, тепер трохи більше ніж 12 тисяч. Мені вистачало і попередньої зарплати, — розповідає. — На якісь розкоші коштів, звичайно, нема. Орендую двокімнатну квартиру. Не в центрі, але близько до роботи. Сім’я живе у Львові. Дружина Оксана керує фондом вишивки в етнографічному музеї. Син Богодар вчиться у школі, відвідує гуртки. Тому я вирішив не перевозити родину до Тернополя. Їжджу до них. Маю ”мерседес” 1993 року випуску, його треба заправити у дорогу пальним. Так що гроші і на сім’ю витрачаю, і на себе. Бо ж треба і костюм купити. Люблю джинси і светри, але протокол вимагає ділового стилю.

Олена ДЗІК, Газета

Коментарі вимкнені.