Податкова інспекція у Тернополі працює з 7.30

Особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації Податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб .

Дія цієї норми поширюється як на юридичних осіб, так і на фізичних осіб – підприємців незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками.

Декларацію за лютий потрібно подати не пізніше 21 березня. Крім цього, в цей же термін необхідно подати і Декларацію з податку на доходи фізичних осіб за січень.

Фізичні особи – підприємці, підприємства, а також їх уповноважені підрозділи самостійно здають Декларацію до податкової інспекції за місцем їх реєстрації. За відокремлені підрозділи підприємств, яким не надано повноважень самостійно нараховувати, утримувати та сплачувати податок до бюджету, Декларацію подає юридична особа за місцем їх знаходження.

Державні  податкові  інспекції працюють з продовженим робочим днем з 07 год. 30 хв. до 21 год.00 хв. За таким самим графіком прийом звітності буде проводитись і у вихідні дні,  повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.