Радилися тернопільські релігієзнавці

23 грудня в приміщенні Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відбулися збори Тернопільської обласної організації Асоціація релігієзнавців України. Під час зібрання делеґати розглянули низку питань, зокрема щодо підготовки до міжнародної конференції, присвяченої 300-літтю Бучацького монастиря отців Василіян Чесного Хреста Господнього, про участь у міжнародній конференції у м. Люблін (Польща), – повідомила “Погляду” прес-служба ТОО Асоціація релігієзнавців Тернопільщини.

Голова Тернопільської обласної організації Асоціація релігієзнавців України Ярослав Стоцький підбив підсумки діяльності Асоціації за 2010 рік. Він зазначив, зокрема, що члени Асоціації протягом 2010 р. видали 10 монографій, опублікували понад 50 статей у наукових збірниках, понад 300 статей з історії і краєзнавства у засобах масової інформації, були співавторами науково-популярних видань та рецензентами. Крім того, вони активно працювали і в інших громадських організаціях Тернопільщини

За значну історико-краєзнавчу діяльність членів спілки відзначено орденами Дружби народів (Російська Федерація),  Кирила і Мефодія (УПЦ КП), медалями УПЦ КП, лауреатством Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Богдана і Левка Лепких, грамотами обласної ради й адміністрації, нагородами міської ради.

Під час зібрання делеґати обговорили питання, що стосуються й  міжконфесійної ситуації в Тернопільській області. З доповідями та пропозиціями виступили: єпископ Нестор, доктор історичних наук Елла Бистрицька, доктор гуманістичних наук Сергій Ткачов, історик, краєзнавець Віктор Уніят.

Коментарі вимкнені.