Тернопільський гурт “Називний відмінок” активізується перед Новим роком

Напередодні Новорічних свят тернопільський гурт «Називний відмінок» вже другий рік поспіль записує тематичні пісні. Цього разу свіжу композицію учасники гурту присвятили своїм друзям, у компанії яких збираються зустрічати Новий рік вп’яте.

Як почуваєте себе напередодні нового року?

Віталій. Усі справи – новорічні, знаєте, передчуття свята перетворюється на саме свято. От у нас воно вже почалось.

Оксана. Якщо говорити конкретніше, то йдеться про нову пісню. Мабуть, кожен гурт повинен мати щось новорічне. От і в нас з’явилась дуже щира, натуральна пісня про Новий рік, називається «Дотик новорічності»

В якому стилі працюєте?

Оксана. Не задумуємось над стилем, просто співаємо від душі, а виходить те, що виходить. От зараз ми трохи експерементували над стилем. В новій пісні чути звук губної гармоніки, це тому, що в гурті появився новий учасник – Андрій. Саме він і грав ту партію.

Андрій. Вперше працюю на професійному рівні. Радий, що зустрів такий гурт, досвід не заміниш. Сам я  з Волині, в Тернополі вчусь у ТНЕУ. Перша зустріч з «Називним відмінком» була несподіваною. Коли ми репетирували, то це почула Оксана, а потім ми спробували грати.

Віталій. Губна гармоніка тут звучить дуже колоритно, може навіть хтось із менших слухачів зрозумів, що краще грати на гармоніці, ніж на нервах батьківJ

Важку музику не думали грати?

Оксана. Дуже толерантно ставимось до важкої музики, але в такому стилі «Називний відмінок» точно не почують. Це вираження чийогось внутрішнього я, тому такий стиль має право на існування.

Андрій. До «Називного відмінку» я грав у метал-бенді, поважаю і реалізацію у важкому напрямку.

Губна гармоніка – не єдина новизна, бо у «Дотику новорічності» ще й барабанщик заспівав. Як так сталось?

Максим. То зовсім не стало чимось незвичним, бо серед друзів ми постійно співаємо разом, Оксана давно пропонувала співати так само і на сцені. На цей раз спробували, записали.

Оксана. Насправді – сказали Максиму «треба» J

Новорічних пісень є дві. Як складається, що вже другий рік перед 1 січням записуєте щось свіже?

Оксана. Натхнення є цілий рік, але так якось стається, що ми активізуємось перед Новим роком. Розумієш, що рік пройшов, а ми ще нічого не зробили.

Віталій. Влітку всі відпочивають, морози всіх заганяють до хати, а нас – ще й в студію звукозапису. Плануємо ще записати декілька пісень взимку.

Де вас можна послухати?

Оксана. Можна поки що послухати в соціальній мережі «Вконтакті», там є наша офіційна група http://vkontakte.ru/club13793259, на сайті www.pisni.org.ua є тексти наших пісень. Можна чути в ефірі українських радіостанцій, композиції їм розсилає ФДР-радіоцентр.

Багато виконавців використовують свята, щоб трохи підзаробити. Ви Новий рік як будете зустрічати, в якій компаній?

Оксана. Ні, ми будемо відпочивати з друзями, робота не втечеJ. Пісня «Дотик новорічності» присвячена нашим друзям, з якими і будемо зустрічати «щось нове у житті».

З ким би хотіли заспівали в дуеті?

Оксана. Є багато талановитих гуртів, Тернопіль – місто, де дуже розвинена музика. Наприклад, хотілось би заспівати із мегапозитивним гуртом Лос Колорадос.

Напередодні Нового року, хочеться побажати всім читачам і колективу «Погляду» вдячної і розуміючої читацької аудиторії, приємних несподіванок.  У новому році – побільше позитиву. Не чекаючи від життя особливих подарунків, самим собі влаштовувати свято!!!

Склад гурту «Називний відмінок»:

Оксана Балуцька – Вокал

Віталій Кічак – гітара

Максим Кульчицький – барабани

Андрій Лопотош – гармоніка

Сергій Лещук – бас-гітара

Спілкувалась Зоряна Биндас


-1 thoughts on “Тернопільський гурт “Називний відмінок” активізується перед Новим роком

 • 11:16 | 27.12.2010 о 11:16
  Permalink

  Молодці так тримати! Стиль дуже гарний. Пісня сподобалась.

 • 11:30 | 27.12.2010 о 11:30
  Permalink

  підтримую Олю

 • 11:34 | 27.12.2010 о 11:34
  Permalink

  мега =)

 • 14:41 | 27.12.2010 о 14:41
  Permalink

  Дуже гарна вимова української мови. Бажаю новому гурту побільше таких хороших пісень !!!

Коментарі вимкнені.