Сергій Надал має усі шанси стати президентом – прогнози астрологів

Як ми і обіцяли, пропонуємо нашим читачам найповнішу астрологічну картину  від астрологів та номерологів нашого міста на 2012 рік. Однак  на долю міста, країни мають вплив певні люди. Долею тих, кого ми вважаємо знаковими людьми для Тернополя у цьому році, ми  поцікавилися у астротаролога, хіролога  Ігоря Яблонського,  який у попередні роки доволі точно моделював ситуацію у країні.   Щоб гороскоп був точнішим, ми звернулися також і до номеролога Мирослава Собчука. Який зараз фактично відділений від зовнішнього світу через остаточну втрату слуху.   Обоє чоловіків не були попереджені про таке неординарне завдання. Інформація, яку вони отримали від нас про обраних нами політиків,  зводилася  лише до дати народження та прізвища і ім’я діяча. Отже, читайте, порівнюйте, та робіть власні висновки.

Найважливіша особистість у місті  – мер Сергій Надал.   У  багатьох моментах думки астрологів (які, до речі, не знайомі між собою і ніколи не бачилися) співпали.

–          Я бачив руку мера, – розповідає Ігор Яблонський, – при цьому звернув увагу на те, що у нього подвійна лінія голови, що свідчить про великий розум, інтелект.  Він – аналітик, але не «хижак», його природа людська, він здатний на співчуття, від нього можна очікувати на допомогу, доволі покладистий.

Для Сергія Надала 2012 рік – «Рік Жертви», своєрідна форма розп’яття Ісуса Христа.  Йому буде дуже нелегко, чимало людей (чи, точніше нелюдів) будуть «вести його на страту».  Однак, якщо він принесе себе в жертву, то докаже, що вартий займати дану посаду, що тут він найкращий, тоді він стане культом, а не жертвою. До слова, посада мера для нього – це низька посада. У нього є всі властивості, щоб очолити державу, і він цілком спокійно може стати президентом.

Однак, повернемося до цього року. Його завдання стати культом, а  не жертвою,  пережити цей рік,  багато чим свідомо пожертвувати. В цей рік його будуть використовувати. При цьому –  зрадять всі: компаньйони, друзі, колеги, навіть родина, сім’я. Всі, окрім матері.   Можливо, про це ніхто не дізнається, але він знатиме.

Прогнозує Сергієві Надалу президенство у недалекому майбутньому і Мирослав Собчук:

–          Цього року Сергій Надал  зітхне із полегшенням.  З одною умовою – якщо не випереджатиме час, не буде поспішати.  Плани, які має – здійснить. Перехідна сімка, яка випадає мерові у цьому році застерігає його: він мусить бути обережним. Якщо йому відкривається якась «дорога» – то не «гнати» на повній швидкості, а дуже виважено, повільно, бо можуть бути несподіванки.  Якщо говорить – має казати тільки половину, не все, приховувати свої думки. Недоброзичивці можуть скористатися відкритістю. Його будуть зраджувати у 2012 році – тому має бути особливо обережним.  Хоча він – людина надзвичайно справедлива, порядна, серйозна (такими є Козероги, покровителями яких є Сатурн). За ці якості він матиме багатство.

Хочу сказати, що важко Сергієві Надалу було у 1994 році, 1999-й рік – також був важкий. Труднощі долав і десь три-три з половиною роки тому.

Але на цей рік я раджу передусім осідлати емоції, і за це буде винагороджений людською шаною.  На майбутнє, якщо буде діяти зважено, має шанси очолити державу, для цього має усі завдатки.

Оля Терещук

-1 thoughts on “Сергій Надал має усі шанси стати президентом – прогнози астрологів

  • 19:26 | 1.01.2012 о 19:26
    Permalink

    Мер себе зарекомендував як господарник. тому все можливо.

Коментарі вимкнені.