19 травня відбулась сесія Тернопільської міської ради. Сесія розпочалася відразу з двох пікетів. Під стіни ради прийшли незадоволені громадяни. Частина з них – ошукані пайовики фірми «Будівельник», інші – торговці з вулиці Шептицького, які вимагають у мера міста залишити їм право на стихійну торгівлю біля ринку. На сесії було розглянуто питання про затвердження статуту територіальної громади міста Тернополя, про виконання бюджету міста Тернополя за І-й квартал 2011 року, про організацію паркування транспортних засобів на території м. Тернополя, про реорганізацію Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола, про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Тернополі на 2011-2015 рр., про затвердження Програми озеленення м. Тернополя на 2011-2015 рр., а також ряд інших питань.
Дроботюк В.Бурда І.Фартушняк Ю.Надал С. вітає Фартушняка Ю. з днем народженняНадал С. вітає Липку І. з днем народженняНадал С. вітає Напору О. з днем народженняНадал С.Похиляк О. Начальник управління освітиГрегоращук А.Чайківський Ю.гламурний голос Дзюбак Олени 😉Тачнук С.Надал С.Вітвіцький О.Митрофайло А.Муц О.Турський І. і Надал С.Представник прокурора, ЗарівнаДзюбак О.Приходько С. задумавсяГнатів М.Попадин В.&Карпишин Н.Климчук О.Окаринський М.Бойко Б. заступник міського головиГринчишин П. "Фронт змін"Бурда І.Головко М. з травмованою рукоюСтемковський В.Сороколіт І.Кузик В. і Ханас В. в гостяхЛукін В. "Партія регіонів"Степанюк О. заступник міського головиМандзій П.Паньків В.Липка І.Окаринський М.Попадин В.Кучер Н.Мамаєв С.Костів І.Мединський І.Похиляк О.Юрик Т.Лукін В.Босак С.Лукін В.Смакоуз В.Карпишин Н.Кузьма В.Климчук О.Вигляд з вікна. Дорожники на відпочинкуСмик О. Начальник відділу культуриПредставник "Софіт"Остапчук В.Карпишин Н.Лило В.Важка праця персоналу міської радиВажка праця персоналу міської радиЛукін В.Надал С.Смакоуз В.Приходько С.
Коментарі вимкнені.