Тернопільщина кримінальна: що ховають на горищі тернополяни

На Тернопільщині   співробітники тернопільської міліції виявили арсенал зброї. До відповідальності притягнуто двох жителів Заліщицького району. Оскільки, в одного з них на горищі правоохоронці знайшли цілий арсенал: пістолет ПГШ, саморобний пристрій для стрільби, набої калібру 7,62 мм в кулеметній стрічці, гранату Ф-1, гладкоствольну мисливську рушницю, снаряди мінометні та гранатометні, протитанкову міну. Інший житель цього району незаконно зберігав револьвер іноземного виробництва, споряджений шістьма набоями невстановленого взірця. Щоправда небезпечний товар заліщанин ще й пропонував на продаж.

Зброю знайшли під час цільової оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка», яку МВС України проводило на території держави. Так співробітники тернопільської міліції виявили 34 злочини, пов’язаних із незаконним обігом зброї.     За п’ятнадцятьма з них уже порушені кримінальні справи.

Найчастіше серед незареєстрованої зброї, яку ще тримають у сховках жителі Тернопільської області, – це обрізи мисливських рушниць. Саме за ці небезпечні іграшки кримінальну відповідальність понесуть пенсіонер з села Констанція Борщівського району, мешканець села Витківці, що на Збаражчині, житель Плотичі, що на Козівщині, та інші.

Є серед колекціонерів зброї та вибухівки й такі, що норовлять заробити на кримінальному товарі. На спробі продати вибуховий предмет міліціонери затримали жительку Теребовлі. Жінка за п’ятдесят гривень пробувала збути саморобний вибуховий пристрій. Замість заробітків – кримінальна відповідальність. Не оминути покарання і жителю села Манаїв Зборівського району. У нього правоохоронці вилучили понад двісті грамів тротилу.
Загалом під час операції вилучено дев’ять одиниць зброї, майже тисячу набоїв, кілограм вибухівки, холодну зброю.

Коментарі вимкнені.