Тернопільська обласна бібліотека для молоді є однією з найкращих в Україні

У Національному центрі «Український дім» у Києві 11 квітня відбувся Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного самоврядування, де було представлено 40 найкращих бібліотек країни, серед них – Тернопільська обласна бібліотека для молоді.

Інноваційний проект тернопільської книгозбірні – «Веб 2:0 на вашу користь» отримав І місце в конкурсі проектів на кращу інноваційну бібліотечну послугу за напрямком «Інноваційні проекти бібліотеки в навчальній діяльності».

Співорганізаторами події виступили Міністерство культури України, Програма «Бібліоміст», Українська бібліотечна асоціація, Програма сприяння Парламенту ІІ (PDP ІІ) Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), а також відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, компанія Мicrosoft.

До речі, це не єдина перемога тернопільських бібліотекарів. Так, нещодавно, Тернопільська обласна бібліотека для молоді стала переможцем конкурсу проектів розвитку місцевих громад ініціативи «Лідер бібліотечної справи-ІІ» за проект «Творчість молодих в он-лайн: літературний відео-подкаст «Провесінь Тернопілля».

Минулого ж тижня п. Ірина Грохольська (Тернопільська обласна бібліотека для молоді) стала стипендіатом програми «Бібліоміст» на участь у міжнародній конференції Next Library 2011 яка відбудеться з 18 по 22 червня 2011 року у м. Орхус, Данія.

Прикметно, що лише дві українські бібліотеки – Тернопільська обласна бібліотека для молоді та Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязева представлятимуть вітчизняні публічні бібліотеки на цьому міжнародному заході.

 

Коментарі вимкнені.