Тернопільський «Holiday» через підлітків можуть позбавити ліцензії

рисутність підлітків у нічних клубах Тернополя стала швидше традицією, аніж винятком. Не зважаючи на численні рейди та перевірки, адміністрація й далі пропускає неповнолітніх у розважальні заклади після 22 години. Особливо гострим на сьогодні є питання перебування неповнолітніх у концерт-холі «Holiday», повідомив «Номер один» начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Тернопільського міськвідділу Андрій Кульчицький.

– Рішенням Тернопільської обласної ради № 865 від 11.02.2010 року забороняється перебування дітей на вулицях міста, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях після 23 години. Правоохоронцями неодноразово виявлені факти перебування неповнолітніх у розважальному закладу «Holiday». Вони були задокументовані. Наразі відділення кримінальної міліції направило два подання на начальника міської міліції Андрій Матрифайла та міського голову Сергія Надала з рекомендацією щодо зміни режиму роботи розважального закладу, а у разі виявлення повторних фактів перебування неповнолітніх, позбавити заклад ліцензії,  – пояснює Андрій Кульчицький

До речі, аналогічне рішення щодо підлітків було прийнято і міського радою. У зимовий час перебування неповнолітніх на вулицях міста та у розважальних закладах дозволене тільки до 21 години, а у літній – до 22 години. Це пов’язано з тим, що 75% всіх правопорушень серед неповнолітніх чиниться у вечірній та нічний час. Більше того, не завжди неповнолітні є ініціаторами правопорушення, часто вони стають  жертвами, – каже головний спеціаліст служби у справах неповнолітніх та дітей ТМР Вадим Чайковський.

Коментарі вимкнені.