У селі Розгадів відзначали 100-річчя храму

Святкування ювілею церкви св. Параскеви П’ятниці розпочалися Архиєрейською Святою Літургією, яку очолив владика Василій Семенюк, єпарх Тернопільсько-Зборівський. З ним співслужили декан Зборівський Іван Колодій та 21 священик єпархії. Архиєрей здійснив Чин освячення храму після реставрації, а також уділив ієрейські свячення дияконам Ігорю Засійбіді, Віталію Іващуку та Василю Мартинціву.

У зверненні до вірних єпископ привітав кожного зі святом та дякував за пожертви на реставрацію храму. Після Літургії відбулося освячення води, духовний концерт, на якому свою творчість представили жителі села і камерний хор «Gloria» з м. Бережани, та виставка понад 120 експонатів старовинних вишитих рушників, вишиванок, весільного вбрання, виробів з дерева тощо.

Настоятель храму о. Іван Гавдяк з нагоди храмового празника заснував рукописну книгу «Прийдешнім нащадкам», в якій кожен зміг написати побажання майбутнім поколінням. Відтак присутні оглянули музей поета і композитора Романа Купчинського, уродженця села, та фотовиставку.

Увечері відбувся духовний концерт з нагоди ювілею храму і 20-ї річниці Незалежності України та презентація книги Павла Хроміва «Розгадів і околиці під покровом Богородиці».

 

Коментарі вимкнені.