В Тернополі відбувся літературний конкурс «Збагни її безмежжя духу»

Землі єдиній віддана травинка,

Зріднились з нею гори і моря,

Дочка Вкраїни – Леся Українка

У слові спалахнула, мов зоря.

28 лютого в актовій залі ТНЕУ відбувся літературний конкурс « Збагни її безмежжя духу»,  присвячений 140-річниці від дня народження Лесі Українки. У затишній домашній атмосфері зі сцени лунали невмирущі вірші поетеси. Оцінювали конкурсантів: член спілки письменників України, головний редактор газети « Університетська думка» Марія Баліцька, кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Ліщинська Наталія Мирославівна, кандидат філологічних наук, доцент Ірина Юріївна Шкіцька, художній керівник відділу культури і творчої самореалізації молоді Борис Богданович Салабчук. Приємно вразив журі високий художній рівень та майстерність виконання учасників конкурсу, тож визначити переможця було непросто.

Отож, результати:

перше місце – Оксана Яцюк (ЮФ);

друге місце – Брушніцька Анастасія (ФКІТ), Несмянович Каріна (ФЕУ);

третє місце – Дричик Інна (ФЕУ), Попович Ірина (УНФЕМ).

В рамках святкування було підбито підсумки конкурсу ілюстрацій до творів геніальної поетеси під назвою « Сім струн Лесиного серця» (перше місце – робота Гомівки Христини (УНФЕМ )) та конкурсу студентських фотоколажів « Різдвяні канікули» (переможець – ФББ).

Подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ та грамоти від ректора університету вручав проректор з питань гуманітарної освіти та виховання Богдан Петрович Адамик.

Після підбиття підсумків студенти пообіцяли знову зустрітися на наступному конкурсі, присвяченому 197-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, який відбудеться 15 березня в актовій залі ТНЕУ.

Тож, до нової поетичної зустрічі!

Коментарі вимкнені.