Влада допомогла мешканцям сіл Бишки та Конюхи Козівського району

Мешканці сіл Бишки та Конюхи Козівського району звернулися до голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна з проблемним питанням щодо ігнорування інтересів місцевої громади представниками  ТзОВ «Мислив-тур-сервіс».

Автори листа, опублікованого у газеті «Вільне життя плюс»  №6 (15222) від 26.01.2011 року, скаржилися, що представники  згаданого товариства ігнорують інтересами місцевої громади.

Зі слів авторів звернення, починаючи з 2008 року Бережанське державне лісомисливське господарство уклало угоду про співпрацю з ТзОВ «Мислив-тур-сервіс». Відтоді, жителі сіл Бишки та Конюхи практично не мали змоги користуватися лісом, ані збирати гриби та ягоди, ані просто відпочивати в лісі чи тим паче випасати худобу.

Валентин Хоптян, ознайомившись із змістом опублікованого у газеті листа, дав доручення фахівцям Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства вивчити ситуацію та вжити заходів.

Як повідомили в згаданому управлінні, Бережанське державне лісомисливське господарство, в односторонньому порядку,  розірвало угоду про співпрацю з ТзОВ «Мислив-тур-сервіс».

Коментарі вимкнені.