Заява представників громадської організації “Українська справа” – дешева провокація, яка ґрунтується на брехні, – кажуть свободівці

Окремі політичні сили, про яких виборці вже почали забувати, розпочали відверту “війну” проти команди “Свободи”. Їх методи – безпідставні заяви, які ґрунтуються на вигаданих причинах. Самі вигадують проблему, самі роблять вигляд, що героїчно з нею воюють. Такі собі інформаційні приводи “на голому місці”.

Черговою провокацією стала “гучна” заява громадської організації “Українська справа” про нібито заборону проведення у Тернополі урочистої академії з нагоди роковин Віктора Януковича. Нівелюючи фактами та маніпулюючи інформацією окремі політики з усіх сил стараються, щоб про них не забули.

А що ж сталось насправді?

Дійсно “Українська справа” звернулась до міської ради з проханням провести урочисту академію до роковин правління Віктора Януковича та навіть запросила взяти у ній участь міського голову Сергія Надала. Очільник міста в свою чергу дав відповідне доручення запросити увесь депутатський корпус відвідати даний захід.

Приміщення ПК “Березіль”, де мала відбутися академія є окремою юридичною структурою, яка має затверджений план заходів. Очевидно, що активісти “Української справи” зовсім не подбали про проведення заходу (а може і робили насправді все для того, щоб він не відбувся). Бо в іншому разі мали б звернутись до директора ПК “Березіль” – так як це роблять всі (!) громадські та інші організації міста в подібних випадках. Замість того щоб піти законним шляхом “Українська справа” розповсюдила заяву про те, що міська рада “зірвала” зібрання проти Януковича.

Такі дії “Української справи” вважаємо нічим іншим, як провокацією, спрямованою для дискредитації єдиного націоналістичного міського голови Тернополя, “свободівця” Сергія Надала та команди “Свободи”, котра прийшла у міську раду наводити лад у Тернополі.

До слова, представник громадської організації “Українська справа” Тарас Гребеняк під час передвиборчої кампанії, будучи членом міської ТВК, працював на замовлення провладної партії та намагався зняти з виборів єдиного опозиційного кандидата від ВО “Свобода” Сергія Надала.

Переконані, що мудрі українці розберуться і дадуть свою оцінку безчесним політиканам.

ТОО ВО “Свобода”

Коментарі вимкнені.