Обличчя Тернополя: Зоряна Смакоус скоро стане обличчям Одеси

Всім привіт, мене звуть Смакоус Зоряна, народилася в мальовничому містечку В.Березовиці Тернопільського району, батьківщині видатних діячів.
Цього року поступила в «Одеську юридичну академію», і скоро поїду на навчання, тому сумуватиму за чарівним Тернополем. Також недавно почала працювати в компанії Amway.
Маю безліч хоббі, тому що не люблю сидіти на місці. Я дуже активна людина і через це, всі свої задуми реалізую неодмінно. Люблю насолоджуватися улюбленою музикою. З дитинства займалася різноманітними танцями, брала участь у багатьох конкурсах, ходила в театральний гурток. Також мені дуже подобається подорожувати, тому відвідую різні куточки України і привожу кожного разу звідти пам’ятний магнітик. Люблю маленьких кошеняток і собак =)
Найбільше боюся павуків, але на мою думку, найбільша втрата – це втрата самого себе.
Я мрію відвідати визначні міста Європи, особливо Париж, Лондон, Рим, Венецію, і роблю все, щоб ці мрії перетворилися в реальність. Мрію стрибнути з парашутом.
Тернопіль люблю за його величність і мальовничість. Перебуваючи тут, можна відпочити духовно не гірше, ніж на зірковому курорті. Красиві вулички, щирі люди, неймовірні пейзажі – це все Рідний Тернопіль.
Землякам хочу побажати побільше кольорових днів, позитивних моментів в житті, щирих усмішок та здійснення мрій =)

Коментарі вимкнені.