Одеський бізнес-тренер навчить тернополян виступати публічно

zz5 червня, у суботу, до Тернополя завітає Ігор Солодов – бізнес-тренер з 15-річним стажем, призер конкурсів ораторського мистецтва Клубу Toastmasters із тренінгом «Основи публічних виступів». Усіх тернополян запрошують до участі.

 Початок літа – ідеальна пора, аби освоїти нові навички та опанувати мистецтво ораторського мистецтва. Ternopil HUB пропонує чудову нагоду: 5 червня проходитиме тренінг про публічні виступи, а також відбудеться відкриття клубу ораторського мистецтва. Це можливість стати першокласним спікером, вмілим оратором та відточити вміння цікаво представляти себе.

Тренер, Ігор Солодов, приїде з Одеси. Окрім 15-річного досвіду успішного бізнес-тренерства з ефективної комунікації, Ігор є призером конкурсів ораторського мистецтва Клубу Toastmasters, а також учнем американського психолога Френка Роберта Пьюселіка.

Протягом зустрічі всі учасники тренінгу зможуть отримати цінні практичні поради, відповіді на власні запитання та можливість в подальшому практикувати свої навички публічних виступів.

Дата: 5 червня 2016 року, початок о 12:00.

Місце: Ternopil HUB, вул. Текстильна, 28

Організаційний внесок: 50 грн (у день проведення – 100 грн).

Реєстрацію на тренінг розпочато: http://goo.gl/forms/Cs4NpTjTawRwizAF3

Коментарі вимкнені.