Одна з найулюбленіших шкіл тернополян сьогодні святкує ювілей

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 сьогодні  відзначає 35-річчя. Заклад розпочав свою роботу 1-го вересня 1980 року. Тоді тут навчалося 1420 учнів у 39 класах. У 1990 році вперше було освячено школу. Відтоді щорічно 21 вересня на свято Пресвятої Богородиці педагоги та учні святкують День народження своєї альма-матер.

Дев`ятнадцятя школа – одна з найбільших у Тернополі. Цьогоріч тут навчається 1081 учень.

– Наш навчальний заклад має чудові традиції, – розповідає директор школи Ганна Ярема. –  Ми вже десятиліття працюємо над проектом «Моя земля – земля моїх батьків». В його рамках організовуємо пізнавальні екскурсії, поїздки, літні табори. Докладаємо максимум зусиль, щоб у школі панував патріотичний і християнський дух. Щороку на Покрови відвідуємо штаб УПА в Антонівцях. Наші учні беруть участь в урочистостях, які проводять в цьому історичном місці. А ще ми створили у школі музейний комплекс національно-визвольних змагань. Адже можна говорити про патріотизм багато, але треба й щось робити. Як виховуємо сьогодні дітей, таку матимемо державу в майбутньому.

Дев’ятнадцята школа відповідно до наказу Міністерства освіти та Міністерства охорони здоров’я України залучена до Міжнародного проекту “Європейська мережа шкіл сприяння здоров’ю” та до українсько-канадського проекту “Партинери в охороні здоров’я”. Тут створені всі умови для ефективного і кофортного навчання дітей.

–         У нашій школі одній з перших у місті було встановлено камери відеоспостереження завдяки нашому випускнику – депутату міської ради, – додає Ганна Василівна. –  Також є кнопка тривожного виклику. Тому безпека дітей у нас на високому рівні. Добре спортивне забезпечення – є три спортивні зали, маємо стадіон, дитячий майданчик і вуличні тринажери.

Колектив школи №19 щиро запрошує на святкування 35-річчя педагогів, які працювали у закладі протягом його історії, та випускників.

– Ми готуємо урочисту лінійку та багато цікавих подій з нагоди ювілею, – розповідає Гання Ярема. –  Я щаслива, що на мою долю випало працювати в такому чудвому колективі. Адже тут отримую щодня заряд енергії творення та радість спілкування. Щиро вітаю педагогічний та учнівський колективи, всіх працівників школи з ювілеєм. Невичерпної енергії вам, натхнення, плідної праці!

 

Коментарі вимкнені.