Один із найоригінальніших колективів українського андеграунду з Тернополя наприкінці листопада випускає альбом

uj1gppxoklyTik Tu – один із найоригінальніших колективів українського андеграунду нової хвилі, наприкінці листопада випускає новий альбом Shuma і вже 2 грудня презентує його у Києві.

Тернопільський гурт вдало бавиться із музичною стилістикою на основі мультиінструментальної тканини. Симбіоз synthpop, indie-pop та electronic заповнений текстовими картинками на кількох мовах, що відкриває завісу в цікавий жанровий світ. М’який жіночий голос несподівано грає із іншими інструментами у межах свого текстового навантаження, створючи особисту картинку кожного треку. Цікаво і легко із треку в трек.

Початок 2016 року став дуже успішним для гурту, так як їх спільний з Omodada трек «All My Gods» потрапив у американський чарт «Топ 20 за 2015 рік» журналу Stereo Ambers та у британський чарт відомого блогу «The Sound of Confusion». Також Tik Tu є бажаний гість на багатьох фестивалях, зокрема на Книжковому Арсеналі, Kyiv International Short Film Festival, LwoWroclaw та багатьох інших. На разі гурт співпрацює з американським лейблом Moon Sound Records.

Коментарі вимкнені.