Оголошено конкурс на ескіз відзнаки кращим людям Кременеччини

Ескіз почесної відзнаки, якою нагороджуватимуть кращих працівників, громадян, які зробили  вагомий внесок у культурний, освітянський, спортивний розвиток Кременецького району, пропонують розробити усім бажаючим. Для цього 30 жовтня Кременецька районна державна адміністрація оголосила конкурс на кращу ескізну пропозицію почесної нагороди — відзнаки голови райдержадміністрації.

До участі в конкурсі запрошуються усі охочі, хто відчуває в собі творчий потенціал!

Пропозиції будуть прийматись відділом культури, туризму, національностей та релігій Кременецької райдержадміністрації до 1 грудня поточного року за адресою: м. Кременець, вул.    Шевченка, 58.

P.S. За попереднім задумом дана почесна нагорода буде відзнакою голови Кременецької райдержадміністрації кращих працівників підприємств, установ, організацій, колективів, громадян, які зробили  вагомий внесок у діяльність органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, у соціально-економічний, культурний, освітянський, спортивний розвиток району, у сферу  захисту державних інтересів, охорони правопорядку та законності, досягли значних успіхів у виробничій, науковій, духовній, благодійній, громадській та творчій діяльності, а також з нагоди державних та професійних свят, пам’ятних і ювілейних дат. Запрошуємо до участі в конкурсі!

Коментарі вимкнені.