У брейн-рингу в Тернополі змагалася 31 команда

Щоб вшанувати пам’ять митрополита Андрея Шептицького, у Тернополі провели інтелектуальний брейн-ринг. 31 жовтня у грі взяли участь діти та молодь Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Усього назбиралася 31 команда. Змагалися в знаннях про життя і діяльність митрополита.  

Гра розпочалася з молитви і благословення Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Теодора (Мартинюка).

– Я хотів би вам побажати не окремої перемоги, бо ви всі сьогодні переможете, – сказав у привітальному слові владика Теодор. – Впевнений, що не буде сьогодні переможців і переможених, а будуть ті, кому пощастило. Ми всі є щасливі сьогодні! Хочу вам щиро подякувати, що ви в цю суботу приїхали до Тернополя. Хочу вам побажати Божого миру… радості від митрополита Андрея Шептицького, який сьогодні буде присутній з вами, бо ви про Нього будете говорити, думати.

Після запеклих змагань перемогу у віковій категорії 10-13 років здобула команда Великоберезовицького деканату парафії Вознесіння Господнього селища Велика Березовиця “Промені надії”. Склад команди: Данилець Настя, Гоць Арсеній, Пещула Діана, Сисюк Юлія, Брона Іванна.

У віковій категорії 14-17 років перемогла команда Великоберезовицького деканату парафії Бориса і Гліба “Небесний Єрусалим”. Склад команди: Бойчук Христина, Бучинський Павло, Жук Андрій, Сампара Соломія, Сушко Володимир, Натолочна Наталія-Марія.

За інф. тернопільсько-зборівської архиєпарії УГКЦ

Коментарі вимкнені.