Олег Барна: Німеччина як лідер Євросоюзу повинна на лише продовжити, а й посилити економічний тиск на Росію

Народний депутат фракції Партії «»Блок Петра Порошенка» Олег Барна зустрівся з Німецько-українською міжпарламентською групою на чолі з К.-Г. Вельманном у конференц-залі Верховної Ради України.

«Досвід Німеччини по боротьбі з корупцією є для нас дуже значущим. Уряд у співпраці з парламентом України відкрили електронні реєстри нерухомого майна, автомобілів, земельних ділянок. Розраховуємо на співпрацю з Німеччиною щодо надання інформації про рухоме і нерухоме майно, банківські рахунки наших високопосадовців, які зареєстровані за кордоном», – сказав народний депутат Олег Барна.
«Турбота Євросоюзу є безпідставною щодо участі переселенців у місцевих виборах, так як ми надали їм допомогу, житло, роботу і робимо все, щоб агресор покинув територію і ці люди змогли повернутися у свої домівки. Просимо вас продовжити і посилити економічний тиск на Росію як агресора, що прискорить виведення російських військ з території України», – заявив Олег Барна у спілкуванні з членом німецького парламенту.
Він наголосив, що деякі європейські політики розглядають військовий конфлікт в Україні не як війну з Росією, а як геополітичний конфлікт між Америкою та Росією, при цьому прикриваючи агресію Росію.
«Події 31 серпня під Верховною Радою України – це спровокована акція олігархів, які не змогли змиритися з тим, що прийнято ряд законів, які зараз ставлять їх на місце і не дають можливості розкрадати державні кошти. Україна була, є і буде проявом європейських моральних і людських цінностей», – сказав політик.
При цьому О.Барна зазначив, що візит делегації Німецько-української міжпарламентської групи є важливим внеском у поглиблення співпраці між парламентами обох країн. Народний депутат Олег Барна висловив вдячність депутатам німецького Бундестагу за послідовну підтримку України в боротьбі з російською агресією.

Коментарі вимкнені.