Олег Барна, ставши нардепом, забув про своїх бойових побратимів?

“Дядя Олег (Барна) не забувайте про нас”. Усі пам’ятають ці розрекламовані під час виборів слова бійців 128 гірсько – піхотної бригади ЗСУ до Олега Барни. Народний депутат активно використовував образ захисника держави під час виборів.
Вчора ще оди боєць даної бригади із Чортківщини, сільський голова с. Біла Володимир Шматько поширив своєму Фейсбук тривожне повідомлення: “Друзі, передайте будь-ласка Президенту України, що велика частина нашої 128 бригади в повному російському оточені в Дебальцове, 200-х і 300-х вивести неможливо. ДОПОМОЖІТЬ!!!”.
Ось і настала можливість Олегу Барні, вже як народному депутату від Блоку Порошенка, допомогти своїм бойовим побратимам  та донести цю інформацію до Президента. Із цим закликом звернулись по телефону до нього представники місцевої влади. Проте у відповідь почули, що він знає про оточення коло Дебальцеве, без жодних обіцянок чи конкретних дій по допомозі бійцям.
Чортківська громада надіється що Олег Барна згадає про те, що його робота не тільки кричати із трибуни Верховної Ради, але і конкретно допомагати та рятувати життя наших військових.

-1 thoughts on “Олег Барна, ставши нардепом, забув про своїх бойових побратимів?

 • 01:15 | 19.02.2015 о 01:15
  Permalink

  Персонально для редактора інтернет рескурсу “ТТ”, котрий заявляв про те, що я, ставши депутатом, нібито забув своїх побратимів по зброї на відміну від інших депутатів так як у ФБ нічого не пишу про це.
  Ставши депутатом, я разом із побратимом з Харкова Констянтином (автомайданівець) вже тричі їздив до своїх побратимів у Станицю Луганську, Дебальцево, Чернухіно, возив їм прибори нічного бачення, боржуйки, теплі речі. Навіть на тиждень залишився зі своіми побратимами під Чернухіно, проводив разом з ними бойове завдання.
  А після нового року передавав декотрі прибори та гроші побратиму Констянтину, котрий сам організував забезпечення необхідними речами наших земляків під Дебальцево. Тепер він дістає їм обладнання для управління безпілотниками.
  Нажаль я не міг належно допомогти нашим хлопцям з під Донецького аеропорту. Сеператисти не пропускали навіть машини Червоного Хреста для поранених.
  30-31 січня допомагав (попросив голова Національної асоціації інвалідів України Валерій Сушкевич) через Генштаб та заступника Міністра оборони виводити з оточення 25 батальйон “Ки\вська Русь”, котрий спочатку вийшов з котла в Нікішино, пізніше попав в оточення під Рєдкодубами.
  6-7 лютого допоміг через Генштаб та заступника Міністра оборони вивести з під оточення в с.Новоорловка побратимів із 128 бригади.
  3-4 лютого, через Генштаб та заступника Міністра оборони допоміг вийти з під оточення під с. Рєдкодуби побратимів 128 бригади. Нажаль багато загинули . Земляк і побратим Міша Варчак поранений виїхав на броні.
  В кінці січня заставляв Генштаб та заступника Міністра оборони надати артпідкріплення нашим бійцям під Дебальцево. Нажаль багато було поранено.
  Зараз продовжую разом із тернопільськими депутатми Т.Юриком, братом та побратимами із “Громадського Майдану” м.Чортків організацію наступної волонтерської допомоги (прибори нічного бачення, рації тощо). Тому звертаюся до інтернет ресурсів з проханням не займатися плітками а краще допомагайте нашим войнам, допомагайте провести мобілізацію для забезпечення проведення ротації та демобілізації тих, хто вже рік на пеердовій. Слава Україні! (подібне було раніше із “ТТ”)

Коментарі вимкнені.