Лікарі з Тернопільщині пішли європейським шляхом і що з того вийшло

В 21 амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Гусятинського району Тернопільської області встановлено обладнання для системи ЕКГ – Телекард, що було придбано за кошти виграного районом гранту на «Впровадження інноваційних методів управління та зміцнення матеріально-технічної бази комунальних закладів охорони здоров’я».

Про це повідомив головний лікар Гусятинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Кобрин.

«На суму близько 279 тисяч гривень закуплено обладнання для системи ЕКГ – Телекард, – зазначив Михайло Кобрин. – Застосування нових технологій дало змогу робити хворому електрокардіограму на місці, а також завдяки телекомунікації зв’язку з лікувальними закладами І та ІІ рівнів провести необхідні консультації».

До складу Гусятинського Центру первинної медико-санітарної допомоги входить 21 амбулаторія загальної практики-сімейної медицини, 14 фельдшерсько-акушерських пунктів та 22 фельдшерських пунктів, які, загалом, обслуговують 62225 жителів району.

Усі амбулаторії стовідсотково забезпечені комп’ютерною технікою, адже за кошти гранту – загальною сумою 81 400 грн. – придбано 21 ноутбук. І вже десяток амбулаторій загальної практики-сімейної медицини мають доступ до мережі Інтернет.

Гусятинські амбулаторії оснащені новими мікроскопами, холодильними контейнерами, а також в усі амбулаторії та фельдшерські пункти закуплено тонометри.

За словами Михайла Кобрина, є позитивні зміни в забезпеченні Центру первинної медико-санітарної допомоги автотранспортом. Амбулаторії сімейної медицини сіл Коцюбинці, Постолівка, Увисла та м.Хоростків забезпечені новим транспортом. У 2014 році також відремонтовано два автомобілі. Хоча, частина транспорту ще потребують оновлення та ремонту.

Довідково:

Гусятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги зареєстрований як юридична особа 21 серпня 2012 року, затверджений на сесії районної ради та фукнкціонує з 1 січня 2013 року. В Гусятинському ЦПМСД працюють 53 лікарі, з них лікарів загальної практики – сімейної медицини – 30, що становить 56,6% від загальної кількості. Крім того, 9 педіатрів працюють в амбулаторіях ЗПСМ Гусятинського району.

Коментарі вимкнені.