Олег Напора при новій посаді

35-річний депутат міськради від “Свободи” Олег Напора призначений начальником департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Нагадаємо, що відповідне міністерство очолює також представник “Свободи”.

У міській раді Напора очолює “жирну” майнову комісію. Кілька років тому після засідання комісії став жертвою нападу з боку невідомих осіб. За фахом економіст. До сільського господарства прямого відношення немає, хоча свого часу працював у дотичному харчовому бізнесі, будучи одним з керівників кондитерської фабрики.

У список “Свободи” на виборах 2010 року потрапив завдяки протекції відомого тернопільського бізнесмена Петра Сачика. Працював топ-менеджером у підконтрольних йому структурах: кондитерській фабриці “ТерА” та спецкар’єрі на півдні області. Цікаво, що у Сачика є інтереси у продовольчому бізнесі. Він є співвласником найбільшої в області птахофабрики – у Великих Гаях Тернопільського району. Не виключено, що поява одного з його топ-менеджерів на чолі департаменту АПК має на меті розширення інтересів в аграрній сфері.

За Збручем

-1 thoughts on “Олег Напора при новій посаді

 • 10:43 | 23.05.2014 о 10:43
  Permalink

  Досить провокативна стаття! Виглядає як замовлення. 🙂

  А як Ви гадаєте,будучи очільником “жирної” майнової комісії
  за що людина може стати жертвою нападу? Можливо за те, що не захотіла іти на чиємусь повідку і приймати незаконні рішення за що і отримала помсту …
  Будучи на керівних посадах підприємств, що працюють в різних галузях (фабрика “ТерА” та спецкар’єр) не привів ці підприємства до бункрутства чи до якихось інших негативних результатів (наскільки знаю і одне і інше розвиваються, навіть в такій скрутній економічній ситуації яка ще з 2008 року в нашій країні). З цього можна зробити висновок, що людина має знання в економіці і управлінні, та може підібрати команду кваліфікованих спеціалістів або стимулювати працювати стару команду…
  Тим паче можливо ця особа працювала і в галузі с/г про що в статті могли не
  згадати…
  Можливо варто дати людині попрацювати трішки, а тоді критикувати?
  В любому випадку це тільки мої припущення і думки…
  З повагою 🙂

Коментарі вимкнені.