Олена Підгрушна завоювала друге європейське “золото” з біатлону

Олена Підгрушна29 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) триває чемпіонат Європи з біатлону. Жінки завершили гонку переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Українка Олена Підгрушна зробила переможний дуль, вигравши після спринту і гонку переслідування, незважаючи на два промахи. Друге срібло виграла Валентина Семеренко, поступившись співвітчизниці 12,4 секунди, також при двох помилках на стрільбищі.

Однак, у боротьбі за срібло їй довелося посперечатися на фініші з двома росіянками – Анастасією Загоруйко, яка за рахунок точної стрільби замкнула призову трійку, програвши Валі Семеренко лише 0,5 секунди і Катериною Шуміловою, що програла українці одну секунду.

Юлія Джима зуміла піднятися на сім місць і фінішувати 18-ю. Тетяна Трачук посіла 36-е місце.