Ольга Похиляк захотіла попіаритись за чужий рахунок?

Ольга Похиляк в усному порядку повідомила директорів шкіл і завідувачів дитячими садочками, що управління освіти має ініціативу закупити «щось» бійцям які проходять військову службу в зоні АТО. На це «щось» встановлено тариф – 1000 гривень з однієї школи, і  200 гривень з завідувача дитячим садочком і по 100 гривень з вихователя.

Цікаво, що Ольга Похиляк вирішила зібрати лише з шкіл більше 30 тисяч гривень готівкою, а ще 35 дитячих садочків де назбирається не менша сума.

– Чому для таких потреб не відкрили безготівковий рахунок?  – обурюється завідувачка одного із дитячих садочків (прізвище жінка  попросила не називати). – Знову за наш рахунок буде піаритися Управління і Надал. А чому ніхто не зважає на те, що ми вже неодноразово і з власної ініціативи допомагали як тернопільським выйськовим, так і  на інші благодійні рахунки перечисляли кошти.

Реально

-1 thoughts on “Ольга Похиляк захотіла попіаритись за чужий рахунок?

  • 23:50 | 16.07.2014 о 23:50
    Permalink

    Шановні педагоги, та перестаньте вже бути “безхребетними”, проявіть нарешті якусь тверду позицію щодо цієї нахаби, листа напишіть колективного меру, не послухає – вийдіть на пікет – нехай їй дадуть вже копня під широку дупу, набридло вже споглядати на це лайно в стразах. Освітяни роблять святу та нелегку справу і заслуговують на адекватне і гідне керівництво.

Коментарі вимкнені.