Ось такі справи на Тернопільщині

«Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень-лютий 2016 року складала 3121 гривню і зросла в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 26,1%, – наголосив Степан Барна. –  Найнижчі темпи зростання середньомісячної заробітної плати за 2015 рік зареєстровано у Лановецькому (на 7,4%), Козівському (10,7%), Заліщицькому і Підволочиському (на 14% відповідно), та Бережанському (на 14,7%), – Відповідно й найнижча занрробітна плата у Лановецькому районі – 2410 грн., Підгаєцькому – 2446 грн., Заліщицькому – 2539 грн. та Козівському – 2540 грн. районах».

Очільник краю поінформував, що члени Ради сільгоспвиробників вирішили підняти середню заробітну плату на підприємствах галузі до 5 тисяч гривень.

«Я розумію, що в державній сфері це може бути проблемно, то в приватних фірмах багато недобросовісно поводяться з працівниками, – наголосив Степан Барна. – Я декларував і продовжує декларувати повну підтримку тим підприємцям, котрі показують добрі тенденції щодо росту заробітної плати.
Якщо на 20% зменшили податкове навантаження на податки, то бодай на 20% можна підняти заробітну плату!».

Коментарі вимкнені.