Оце так тернополянин “похазяйнував”!

Оце так тернополянин “похазяйнував”! 

17 лютого близько третьої години ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Тернопільській області надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного об’єкту – магазину продуктів. Через кілька хвилин за адресою прибули співробітники поліції охорони.

На місці події поліцейські охорони затримали невідомого чоловіка, який намагалися винести з магазину продукти харчування, алкогольні напої, тютюнові вироби та побутову хімію на суму близько одинадцяти тисяч гривень. Затриманим виявився непрацюючий, раніше судимий 48-річний житель обласного центру.

Як з’ясувалося, нічний «покупець» проник до магазину шляхом пошкодження стіни. Проникши до торгового закладу, чоловік заходився виносити товар на вулицю і складати поблизу крамниці.

Коли за лічені хвилини на місце виклику прибула група реагування Управління поліції охорони, злодій вирішив рятуватися від відповідальності втечею. Проте шлях йому перегородили поліцейські.

Дії зловмисника підпадають під ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, покаранням за такий злочин може бути позбавлення волі терміном до шести років.

Оце так тернополянин “похазяйнував”!

Коментарі вимкнені.