У Тернополі ректор, професори та студенти у марафоні читатимуть вірші про Героїв Небесної сотні

Минає два роки з тих трагічних днів в історії українського народу, коли було безжалісно знищено кращих синів і дочок країни – нашу Богом обрану Небесну сотню. Зберегти світлу та вічну пам’ять про воїнів, які назавжди відійшли у засвіти, але ніколи – у небуття, – наш з вами обов’язок.

23 лютого о 12.00 год. у фойє І корпусу Тернопільського національного економічного університету відбудеться марафон пам’яті Героїв Небесної сотні «Вони змінили хід історії». У рамках заходу прозвучать поетичні на пісенні рядки, в яких увічнено подвиг новітніх Героїв України. Хвилюючу героїко-патріотичну поезію читатимуть ректор університету, проф. Андрій Ігорович Крисоватий, проректори, декани, студентська молодь, викладачі та працівники ТНЕУ, митці краю. Пісенні композиції, присвячені Небесній сотні, виконають кращі солісти творчих колективів університету.

Організатор заходу – відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у марафоні та вшанувати пам’ять усіх Героїв, які ціною власного життя відстоювали незалежність своєї Батьківщини та право на краще майбутнє.

Коментарі вимкнені.