Перебуваючи під слідством, тернопільський хабарник зареєструвався на виборах без документів і виграв їх

Голова Мшанецької сільської ради Зборівського р-ну Тернопільської області Дядьо Андрій Михайлович, спійманий правоохоронцями на хабарі 27 серпня поточного року, не тільки зміг виграти вибори без документів, але і продовжує порушувати закон. Як стало відомо односельцям Андрія Дядьо, після арешту правоохоронці вилучили у нього всі документи, в тому числі і паспорт, а також зброю.
Спіймали хабарника під час передачі частини грошей (близько 230 тис. Гривень) на гарячому працівники органів внутрішніх справ по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в області спільно з представниками Міністерства внутрішніх справ. Згідно із законодавством, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Відомо, що після затримання він перебував під домашнім арештом. Однак, він не тільки зміг подати документи до виборчої комісії і зареєструватися на виборах як кандидат на місце голови сільради, а й виграти їх за допомогою адмінресурсу.

Відомо, що активну допомогу в цьому йому надавала голова територіально-виборчої комісії Надія Фаранюк, яка працює бухгалтером молокозаводу «Медобори ЛТД», що належить тому ж Андрію Дядьо.

Після виборів скандальний голова сільради з частиною депутатів порушуючи закон вирішив провести сесію сільради у себе вдома, де вони успішно обрали секретаря. За даним фактом порушення закону односельці вже подали заяву в обласну поліцію і прокуратуру.Та чекають реакції ЦВК, обласних органів влади та ЗМІ.
Відомо також, що 28 жовтня Печерський суд м Києва не підтримав клопотання прокуратури про взяття під варту Андрія Дядьо і залишив його під домашнім арештом до 28 грудня поточного року. При цьому заборонивши голові-хабарнику залишати місце проживання, крім випадків пов’язаних з наданням медичної допомоги.
Відомо також, що в 2013 році році Андрій Дядьо був визнаний винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-4 КУпАП та підданий адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн з конфіскацією отриманого доходу за період з 1 липня 2011 року по 24 січня 2013 року. Чиновник виявився співзасновником ТОВ «Медобори ЛТД» і використовував своє становище в особистих цілях.

Журналисты против коррупции и произвола

Коментарі вимкнені.