Під пісні тернополянки на безперервному телемарафоні у Києві, танцювали навіть за лаштунками

Надія Гураль взяла участь у проекті, який увійде до Книги Рекордів Гіннеса у категорії “Найдовший пісенний марафон за участю багаточисленних виконавців”, – “Пісня Об’єднує Нас”!

Телемарафон триває у прямому ефірі «Першого Національного» з 29 березня по 2 квітня та транслюється більш, ніж у 155 країнах світу. Запланована тривалість марафону – 110 годин без перерви.

Надія Гураль щойно приїхала з Києва і поділилася з «Поглядом» враженнями про цей проект, де кожен співак повинен наживо виконати свої пісні, з мінімальними паузами між ними, щоб не порушити умови потрапляння проекту в книгу рекордів

–       Мене запросили взяти участь у телемарафоні який увійде до “Книги рекордів Гіннеса», – розповідає Надія Гураль. – Виступ було заплановано на ранок 30 березня, втім вже на півдорозі до Києва організатори телефонували з проханням приїхати швидше, бо мій виступ переноситься. Це додало хвилювання, переживала що можу не встигнути. Проте все склалося добре і я приїхала вчасно.

За словами Надії, організовано усе було відмінно, її зустріли, виділили окрему гримерку, візажистів, перукарів.

–       Мені швидко зробили макіяж, ділиться Надія, – і вже о 8:45 я була на сцені. Незручним було лише те, що співати довелось без будь-якого „саунд-чеку”, тобто без індивідуального налаштування звуку під кожного виконавця. Але це ж марафон – усе мало відбуватися без перерви.

Тернопільська співачка виконала чотири пісні: “Назавжди твоя”, “Село моє”, “На край світу”, „Думала”.

–       Під час мого виступу мені цікаво було поспостерігати за персоналом на знімальному майданчику, – посміхається надія Гураль. – Вони всі значно оживилися, коли залунала пісня „Село моє”, навіть підтанцьовували та плескали. Пісня „Думала” – вперше прозвучала на великій сцені і мені дуже приємно, що прем’єра відбулася саме на такій знаковій події. Вірю що в цієї пісні при такому старті хороше майбутнє.

Люба Вовк, «Погляд»

-1 thoughts on “Під пісні тернополянки на безперервному телемарафоні у Києві, танцювали навіть за лаштунками

  • 14:55 | 1.04.2012 о 14:55
    Permalink

    Надійка – молодець! Успіху на великій сцені!
    Дякуємо “Погляду” за оперативність подачі новин:)

Коментарі вимкнені.