“Підривна література” відтепер і у тернопільській біліотеці

  Діла добрих обновляться,
Діла злих загинуть.
Т. Шевченко

В Україні здавна були меценати, які своїми доброчинними справами зробили вагомий внесок у збереження та розбудову української нації.

Приємно, що і в наш час є такі люди. На днях у бібліотеку №4 для дорослих зателефонувала Колос Ольга Степанівна – голова громадської організації “Рідний край”. Розказала, що взяла для власного читання книги із серії “Підривна література” із проекту “Бібліотека газети “День”  Україна Incoqnita, а коли зрозуміла, що в них – цікаві, нестандартні погляди, то вирішила, що прочитати їх буде корисно й іншим. “Найкраще, коли людина прочитає і складе свою думку про ту чи іншу історичну  подію”, – вважає пані Оля. І тому наступний комплект книг – 30 екземплярів – вона вирішила подарувати нашій бібліотеці.

Ольга Степанівна Колос любить читати сама, і готова дарувати книги для бібліотеки. Вона – жінка, якій не байдужа історія рідного краю, культура і спадок наших дідів та прадідів, доля України.

“Полюбиш землю, коли босими ногами по ній походиш, відчуєш її силу, – переконана пані Ольга. – Так само і полюбиш рідний край, коли будеш знати його історію, ходити його стежками, милуватись давніми замками”.

Приємно, що Ольга Степанівна є людиною слова і вчора, 7 жовтня, ми отримали в дарунок книги. Справді прикро, що бібліотекам дарують книги в основному тільки письменники, з якими ми організовуємо творчі зустрічі. До бібліотеки також завітала кореспондент газети “День” Лариса Осадчук.

Хочеться відзначити, що пані Ольга дарує книги бібліотеці №4 уже вдруге. Першим презентованим виданням був 4-ох томник “Україна. Хронологія розвитку”. Це єдиний екземпляр в цій бібліотеці, книги багато ілюстровані, містять цікавий історичний матеріал, а також є досить дорогими, вони користуються великим попитом у користувачів. Працівники  щиро вдячні пані Олі за ці дарунки і підтримку.

Серія книг, яку вони отримали сьогодні у подарунок, має на меті відкрити для українців (особливо молодих) світ думок, інтелектуальних, філософських та політичних здобутків наших знаменитих, а також і менш відомих, співвітчизників.

БІБЛІОЦІКАВИНКИ

Коментарі вимкнені.